Že četrti sončen, topel dan. Kopanje je zelo prijetno, saj ima voda 25 °C. Smo pravi eksperti v plavanju – obvladamo tehnike prsno, hrbtno in kravl, skoke na glavo in potapljanje. Včeraj smo preplavali razdaljo 1000 m. Si mislite, kakšne uspehe doživljamo? Ne skrbite za nas, se pridno mažemo – nihče ni opečen. Še bolj pridno jemo – nihče ni lačen… Včeraj zvečer smo se že drugič podali v Nerezine. Sošolec Jan nas je za svoj rojstni dan počastil s sladoledom. Uživali smo v nakupovanju spominkov.

Tudi četrtek imamo zapolnjen z različnimi zanimivimi dejavnostmi. Ne zamerite, da vas nismo poklicali, ampak res nismo imeli časa. Danes popoldne nas bodo učitelji preverili, kako smo napredovali v znanju plavanja. Zvečer nas čaka buren zaključek, saj bomo imeli zaključno prireditev s podelitvijo priznanj. Družili se bomo tudi z vrstniki drugih šol: vsaka šola se bo predstavila s svojimi točkami, na koncu pa bomo skupaj zapeli in zaplesali.

Res se nam lepo godi, vendar se veselimo tudi snidenja z vami. Nasvidenje v petek zvečer.