SPOŠTOVANI STARŠI!

V šolskem letu 2022/2023 si lahko učenci od 1. do 9. razreda izposodijo učbenike v šoli. Izposoja je brezplačna, učbenike pa bodo učenci dobili prvi šolski dan. Ob izteku šolskega leta bodo učbenike vrnili. Če uporabnik vrne poškodovan ali uničen učbenik ali ga ne vrne, ste zanj dolžni plačati odškodnino. Naročilnic za učbeniški sklad NI, vsi vpisani učenci avtomatično postanejo uporabniki učbeniškega sklada. V primeru da za svojega otroka ne želite izposoditi učbenikov v šoli oziroma jih boste kupili sami, nas o tem obvestite na elektronski naslov šole.

Delovna gradiva za 1., 2. in 3. razred so brezplačna, ker jih sofinancira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, in jih učenci dobijo prvi šolski dan. Delovne zvezke in ostale potrebščine od 4. do 9. razreda morate kupiti sami.

SEZNAME GRADIV ste prejeli preko e-asistenta, objavljeni pa so tudi na spletni strani šole in na spletni povezavi Kopija nova.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta.

Skrbnica učbeniškega sklada: Tanja Beber, knjižničarka