Učenci so postali medobčinski prvaki v mali odbojki. Tekmovanje, ki je potekalo 12. 3. 2024, smo organizirali na naši šoli. Fantje so najprej premagali ekipo OŠ Brestanica, nato pa še OŠ Raka in brez izgubljenega niza osvojili 1. mesto. Najboljši igralec turnirja je bil Tim Unetič

Končni vrstni red:

1. mesto: OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki
  2. mesto: OŠ Raka
  3. mesto: OŠ Brestanica

Ekipa mala odbojka učenci: Tai Kranjc, Adam Jordan, Tim Unetič, Jan Stopar, Nik Planinc, Vito Kavčič, Val Štokar, Gašper Baznik, Erazem Bršec, Filip Kegljevič, Tijan Lavrenčič

V četrtek, 14. 3. 2024, so na medobčinskem prvenstvu tekmovale še  učenke in v zelo močni konkurenci osvojile 3. mesto. Tekmovanje je gostila OŠ Leskovec, tekmovale pa so poleg naše ekipe še OŠ Leskovec, OŠ Podbočje, OŠ Senovo in OŠ Krško.

REZULTATI:

OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki : OŠ Leskovec       0:2

OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki : OŠ Podbočje       2:0

OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki : OŠ Senovo          2:0

OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki : OŠ Krško             2:1

Končni vrstni red:

1. mesto: OŠ Leskovec
  2. mesto: OŠ Krško
  3. mesto: OŠ Jožeta Gorjupa Kostanjevica na Krki
  4. mesto: OŠ Podbočje
  5. mesto: OŠ Senovo

Za našo šolo so tekmovale: Zarja-Vita Jakše, Tiara Polovič, Ivana Klemenčič, Ajda Bratkovič, Vita Milek, Daša Medle, Isabela Colarič, Kali Drmaž.

Obe ekipi sta se uvrstili na področno tekmovanje, ki ju čaka v začetku meseca maja.