V četrtek, 11. 4. 2024, je našo Livio Zaro Hauptman sprejel kostanjeviški župan gospod Robert Zagorc. Čestital ji je za velik uspeh na Nacionalnem otroškem parlamentu, ki ga je vodila. V prijetnem razgovoru mu je Livia pripovedovala o svoji izkušnji v Državnem zboru, o srečanju z mnogimi politiki in o načinu dela, ki ga je doživela v parlamentu. Župan je pohvalil delo šolske skupnosti učencev, saj se mu zdi pomembno, da imajo otroci možnost povedati svoje mnenje in svoja stališča. Obljubil je, da se bo tudi sam udeležil kakšnega sestanka šolske skupnosti in poslušal njihov glas. Livii je gospod župan zaželel vse dobro na njeni nadaljnji poti in je prepričan, da bomo o njej še veliko slišali in brali.