Arhiv za 8 junija, 2021

• Petošolci so v Nerezinah

Spoštovani starši! Obveščamo vas, da so petošolci varno prispeli v letno šolo v naravi in se v Nerezinah že predajajo morskim radostim.

•
  • Varno s soncem v vrtcu Plavček

28. maja, na svetovni dan Sonca, smo pri Polžkih pričeli z izvajanjem preventivnega programa Varno s soncem, s katerim otroke in starše ozaveščamo o pomembnosti pravilne zaščite pred škodljivim delovanjem […]

•

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Evropska kohezijska politika v Sloveniji Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

KORISTNE POVEZAVE