V letošnjem letu je prag prvega razreda prestopilo 30 prvošolk in prvošolcev. Pred starim delom osnovne šole jih je s toplimi besedami nagovorila ravnateljica Melita Skušek. Ob spremstvu devetošolcev so se prvošolci skupaj s starši ogledali predstavo klovnese Eve Škofič Maurer. S pisanim kostumom in rdečim noskom je takoj pritegnila pozornost najmlajših. Skozi zabavne vragolije in smešne šale je ustvarila veselo in razigrano vzdušje ter nasmejala prav vse gledalce. Po predstavi je učence v razredu čakalo sladko presenečenje, rumene rutice in majhna darila. Starši so jih ponosno pričakali pred šolo in jih odpeljali domov.

1.slika: Slika učencev in staršev pred šolo.
2.slika: Slika učencev in staršev pred šolo.
3.slika: Slika učencev in staršev pred šolo.
Slika 4: Učenci prvega razreda na poti v šolo v spremstvu starejših učenk in učencev
Slika 5: Učenci prvega razreda na poti v šolo v spremstvu starejših učenk in učencev
Slika 6: Učenci prvega razreda na poti v šolo v spremstvu starejših učenk in učencev
Slika 7: Utrinek s predstave